На главную

УДК 62-821.2

Аннотация
Олег Борисенко. ПАТЕНТ УКРАИНЫ UA 74145

Заглибний рідинний двигун "Батрак"

(54) РІДИННИЙ ДВИГУН ЕНЕРГОДАР - МЕЛІОРАТОР

(57) Реферат:

Заглибний рідинний двигун містить циліндр, в якому розташовано довантажений поршень-поплавець з манжетами, колінчастий вал з маховиком, який пов'язано через шатун з вказаним довантаженим поршнем-поплавцем, щонайменше одну вивідну трубу з одностороннім механізмом водовідводу, який примикає до нижньої частини вказаного циліндра, клапанний механізм водозабору, який розташовано у нижній частині вказаного циліндра та який містить водозабірний клапан, який пов'язано з кулачком, розташованим на кулачковому валу, який пов'язано через механічну передачу з вказаним колінчастим валом з маховиком.

 

Корисна модель належить до рідинних екологічно чистих двигунів, які застосовуються для отримання механічної енергії з маховика колінчастого вала, а також електричної енергії, шляхом збору рідини вище горизонту забору рідини, від якої можна отримувати як електричну так і механічну енергію.

Також корисна модель, що заявляється, може бути застосовано для обводнення та осушення земель.

Водяні млини застосовують на перепадах води завдяки динамічному потоку рідини, що падає на лопаті млинового колеса, внаслідок чого колесо починає обертатися навколо своєї осі та видає від осі на вал механічну енергію, яка може бути перетворена у електричну енергію.

Гідроелектростанції виробляють електричну енергію шляхом зведення платини або дамби на річці для створення завданого напору воду для роботи гідротурбіни, що установлені у дамбі, які внаслідок свого обертання від динамічно потоку води виробляють електричний струм.

Недоліком відомих технічних рішень є те, що їх не можливо використовувати при обмеженому об'ємі води, тому що при їх використанні повинна постійно надходити рідина, яка формує стовп води, який створює перепад води, який потім використовується відомими технічними рішеннями для вироблення механічної або електричної енергії.

Також недоліком відомих технічних рішень є обмежене їх використання, яке пов'язано з особливостями місцевості, на якій можуть бути використані відомі технічні рішення. Також відомі наступні рідинні двигуни: с. RU 17949, МПК F03C 2/00, опубл. 10.05.2001; с. RU № 51681, МПК F03G 1/02, F01B 29/08, F03B 17/00, опубл. 27.02.2006 та с. RU № 22510, MПК F03C 1/02, опубл. 10.04.2002).

Ручний насос-оприскувач, який віддалено нагадує копію корисної моделі, що заявляється, працює наступним чином: в циліндр ручного насоса подається робоча рідина шляхом її засмоктування через розрядження тиску усередині виробляють тим самим надлишковий тиск у циліндрі, внаслідок чого робочу рідини видавлюють з циліндра по шлангу у потрібне місце та розприскують на кінці шланга форсункою, тим самим виконує роботу по переміщенню робочої рідини з нижче розташованої ємності на потрібну висоту в інше місце.

Найбільш близького аналога до рідинного двигуна енергодару-меліоратора «Батя», що заявляється, не знайдено.

Відповідно до корисної моделі, що заявляється, отримують енергію від рідини. Так як самою поширеною рідиною є вода, то далі в описі буде використовуватися, як слово «вода» або «робоча рідина».

Розкриття корисної моделі

Задачею корисної моделі є розробка рідного двигуна енергодару-меліоратора «Батя» для отримання як механічної, так і електричної енергії, меліорації землі без суттєвих витрат на їх виробництво, без шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Також задачею корисної моделі, що заявляється, є можливість роботи рідинного двигуна при обмеженій кількості робочої рідини, яка постійно циркулює у рідинному двигуні.

Також задачею корисної моделі, що заявляється, є розширення арсеналу технічних рішень виконання рідинних двигунів.

Інші задачі та переваги дійсної корисної моделі будуть розглянуті нижче по мірі викладення дійсного опису та малюнків.

Суть корисної моделі

Поставлена задача вирішується тим, що

✓ прийомний басейн робочої рідини, у якому розташовано щонайменше один циліндр, в якому розташовано поршень-поплавець з манжетами, який містить наливну камеру з клапанним механізмом поршня-поплавця, який містить клапан, механізми відкривання та закриття вказаного клапана,

✓ колінчастий вал з маховиком, який пов'язано через шатун з вказаним поршнем-поплавцем,

✓ щонайменше одну вивідну трубу з одностороннім клапаном водовідводу робочої рідини з вказаного циліндра у напірний басейн робочої рідини, який розташовано над вказаним прийомним басейном,

✓ клапанний механізм наповнення вказаної наливної камери робочою рідиною з вказаного напірного басейну, при цьому вказаний клапанний механізм наповнення наливної камери містить щонайменше один клапан, який пов'язано з кулачком, що розташовано на кулачковому 55 валу, який пов'язано через механічну передачу з вказаним колінчастим валом з маховиком,

✓ клапанний механізм заповнення циліндра робочою рідиною з вказаного прийомного басейну, який розташовано у нижній частині вказаного циліндра, при цьому вказаний клапанний механізм заповнення циліндра робочою рідиною містить водозабірний клапан, який пов'язано з кулачком, що розташовано на додатковому кулачковому валу, який пов'язано через механічну передачу з колінчастим валом з маховиком.

У нижній частині циліндра розташовано механізм самовідкривання клапана клапанного механізму поршня-поплавця.

Відповідно до корисної моделі, поставлена задача вирішується тим, що вода (робоча рідина) має свою певну питому вагу та буде використовуватися як вантаж, що давить на поршень-поплавець у циліндрі, який буде видавлювати воду на вищий рівень із циліндра двигуна з первісного положення.

Корисна модель представлена у вигляді одноциліндрового агрегату, але є можливість його компонування у вигляді багатоциліндрового агрегату шляхом з'єднання колінчастих валів, отримуючи при цьому більш потужний рідинний двигун для отримання як механічної, так і електричної енергії.

Двигун може працювати як у басейнах, які збудовані у домі, так і у ставках, озерах, ріках, болотах, морях та океанах, а також на річних та морських судах. При цьому буде відбуватися перекачування води з нижнього на верхній рівень (прийомний та напірний басейни), тобто виробляти круговорот води у вищезазначених місцях, внаслідок чого буде здійснюватися робота самого двигуна. З його допомогою на болотах можна здійснювати осушення та подавати воду для зрошувальних систем, тобто здійснювати меліорацію.

Використовуючи силу тяжіння (вода у наливній камері поршня-поплавця), силу витиснення більш щільними речовинами менш щільних (віддалення рідини з наливної камери поршня-поплавця, за рахунок поплавкової камери у поршні-поплавці та гумової камери манжета) та принцип сполучених посудин (заповнення циліндра рідиною з прийомного басейну), створюється рідинний двигун енергодар-меліоратор «Батя», що заявляється.

Корисна модель, що заявляється, має три цикли:

✓ отримання сили тяжіння у поршні-поплавці за рахунок його заповнення робочою рідиною з напірного басейну,

✓ сила витіснення більш щільними речовинами менш щільних - віддалення робочої рідини з наливної камери поршня-поплавця за рахунок поплавкової камери у нижній частині поршня-поплавця та самої порожнини нижньої частини поршня-поплавця, третій - принцип сполучених посудин - це заповнення циліндра рідиною зі прийомного басейну.

Креслення

При розгляді прикладів здійснення корисної моделі, що заявляється, використовується вузька термінологія. Однак дійсна корисна модель не обмежується прийнятими термінами та слід мати на увазі, що кожний такий термін охоплює усі еквівалентні елементи, які працюють аналогічним чином та використовуються для вирішення тих же самих завдань.

В Чертовой заднице

Ассистент сообщает профессору:

- Только что позвонили из роддома и сказали, что у вас родилась дочь.

Профессор, не отрываясь от работы:

- Сообщите, пожалуйста, об этом моей супруге.

 

Сын спрашивает у отца-синоптика:

- Папа, скажи, твои прогнозы всегда совпадают с погодой?

- Прогнозы-то всегда, а вот даты нет...

 

- Люди - идиоты и это вечно!

- Ага, нужно сделать вечный двигатель на идиотизме.

- Идея норм, осталось реализовать.

- Да чего там - поставить ручку с надписью "Не крутить".

 

- Интересный факт. Чтобы фотону долететь от ядра солнца, до края Солнца потребуется примерно год. А от солнца до Земли - 8 минут.

 

Говорят, что когда Аристотель придумал логику, он на радостях устроил пир и велел заколоть 40 баранов. С тех пор бараны логику не любят.

 

Посетитель ядерного центра удивился, увидев не двери лаборатории подкову.

Он спросил у ученого:

- Неужели вы верите во все эти суеверия?

- Нет, конечно, - ответил ученый. - Но мне говорили, что подкова приносит удачу независимо от того, суеверен ты или нет.

 

Утром было 0 градусов по Цельсию.

Гидрометцентр обещает, что к вечеру станет в два раза теплее.

Вопрос: какая температура будет вечером?

 

- Почему в мире так много противников клонирования человека?

- Их просто пугает первый неудачный опыт.

- Какой еще опыт?

- Первый. По созданию Евы из ребра Адама.

 

Албанскими учёными изобретен радар, безошибочно определяющий чужие самолёты. Принцип действия прост: все самолёты, появляющиеся на экране - чужие, поскольку своих самолётов в Албании нет.

 

Разговаривают два подвыпивших интеллигента.

- Скажи-ка мне, - спрашивает один у другого, - а ты знаешь, в чем разница между логикой, демагогией и философией?

- Конечно! Я тебе сейчас на простом примере объясню. Идут по улице двое - один грязный, а другой чистый. Кто из них идет в баню?

- Грязный.

- Правильно. Это и есть логика. Он грязный, ему надо помыться, поэтому он идет в баню.

- А что же такое демагогия?

- Очень просто! Я тебе на том же примере объясню. Идут двое - один грязный, другой чистый. Кто из них идет в баню? Казалось бы, грязный. Но чистый он потому и чистый, что моется. Так кто идет в баню?

- Чистый.

- Правильно. Это и есть демагогия.

- А что же такое философия?

- Я тебе на том же примере объясню. Идут двое - один грязный, другой чистый. Кто из них идет в баню?

- Да... хрен его знает!

- Вот. Это и есть философия!

 

Мой младший брат - первоклассник. Он каждое утро садится на 137-й троллейбус, потом делает пересадку на 564-й автобус, доезжает до 234-го микрорайона и идет в 1128-ю школу, чтобы научиться считать до десяти.

 

Как-то Ландау, сидючи на докладе небезызвестного академика Лысенко, и прослушав весь этот бред по поводу наследственных признаков, прививаемых обучением, спросил:

- Вы, товарищ академик, утверждаете, что если у коровы отрезать ухо, и у ее потомков отрезать ухо и т.д. и т.д. то произойдет рождение одноухой коровы? Правильно ли я Вас понял?

- Правильно, товарищ Ландау.

- Тогда как вы объясняете рождение девственниц?